Srpen 2012

Slíbené odhalení s malinkou časovou ztrátou

30. srpna 2012 v 11:00 | Semi Lee |  Photos
Ukamenovat a zabít. Omlouvám se, řekla jsem tento týden a on už je čtvrtek, toho dalšího týdne. Prázdniny pomalu končí a tak si užívám každou volnou minutu bez školy. Tady jsou ty slíbené, steampunkem zavánějící fotky děl Milana Bauera. Na začátek to co mě uchvátilo nejvíce, a to starý gramofon.Celá výstava v c.č.


že by "Všude dobře, doma nejlíp"?

19. srpna 2012 v 18:21 | Semi Lee |  Semi Lee
Ano, ano moji milí. Ačkoli se to nezdá, o 300km dál než bývám já, je docela dost chladněji a moje já si na to za ten týden nezvyklo. No, nebudeme chodit kolem horké kaše. Šumava je krásná a tichá. Plná kopců. Mé nohy moc nejsou zvyklé na 15kilometrovou chůzi do kopce. I když jsou mladé. No. Ale už jsem zpátky doma, su tu na našé jižní Moravě. Tož.

Jak některým z vás mohlo už docvaknout, letos se Semi Lee nejela opalovat do teplých krajim, někam k moři, ale zůstala věrná Česku. Upřesněme to na oblast Šumava. Nu, ona by i jela někam k móřu, ale co si budeme povídat. Prozatím její dovolenou řídí rodiče.

Ale i na Šumavě, je něco jiného než kopce. Znáte to, hardy, zámky. Na jednom hradě...Rabí, se jmenoval byla zajímavá výstava obrázků. Tam by si milovníci steampunk přišli na své. Mě osobně se to opravdu líbilo a v průběhu tohoto týden sem hodím pár fotek a něco o autorovi. Ale jeho jméno vám v tomto článku neodhalím. Aby jste se měli na co těšit.

Nuže, dneska je neděle. Prázdniny se užuž blíží ke svému konci. Ale pořád tu jsou ještě 2, zcela nepropařené týdny. Nějaký ten program by se u mě našel. Například kamarádovi narozeniny. Což mě přivádí k tomu, že bych pro něj měla vykouzlit dárek. Nenapadá vás něco ? Mimochodem bude mu 16.

A co vy, jak si užíváte poslední dny prázdnin ? Co jste ještě nestihli a máte to v plánu udělat ?A na konec, 2 fotky, jedna s bratrancem a jedna se sestrou na Rabí. Přiznejme si, na tom koni to byla ale jízda.

Nemám slov, aneb slečna Lotty

1. srpna 2012 v 12:08 | Semi Lee |  Big World


Určitě ste, moji milí blogeři, slyšeli o epidemii bloďaté slečny Lotty, na seznamu AK (zařeného podle abecedy) na 128. místě. Co k tomu mám já ? Moje přiznání k Biondifóbii snad dostatečně vysvětluje to, že podle mě, fotky našpulených rtů, oděných do plavek, vyfocených před zrcadlem nejsou, jak to říct, dostatečně na úrovni pro AK. Avšak, asi se mé já mýlí. AK jde do kopru.

Omlouvám se, jestli jste očekávali něco jiného, třeba pochvalu pro Lotty, nebo tak něco. Aww. Ano, vtipkuju, tohle z vás nikdo očekávat nemohl.Nezlobte se na mě, ale i když teď mám na sobě roztomilé růžové pyžamko, nejsem dost "růžová" na to, abych ji pochválila. Není za co. Nádech a výdech rozhožčení blogeři s náznaky ponížení. Nesouhlasím s tím, že mám mít cokoli společného s ní, byť že je to seznam členů AK. Čím, čím to je, že Lotty, je geniální, když nepřípálí jídlo, a já se na tenhle post můžu hlásit tehdy, když dostanu nějaký opravdu "super extra kůl" nápad, jako například: "Jak od sebe dostat Lotty." Respektive, jak dostat osobu, jejímž, jediným úspěchem je nepřipálené jídlo v mikrovlnce, z AK.

3x hurá výběru. 3x hurá Lotty. Omluvte mě. Jdu si koupit flašku vodky a ubalit si jointa.Ps. Jsem nejlepší !!

Edit* (12:17)

Odhoďte svůj širák v dál. Oslavujme. :) Lotty, již není naší součástí.