Všichni jste blázni, jen já jsem letadlo

10. května 2012 v 19:15 | Semi Lee |  Big World
Naseďme si na hlavy papírový pytlíky a pak teprve poznáme, v kterém z nás se skrývá originalita. Všichni jsme originál...aspoň jsme byli, v den našeho narození. Ano, sice sme všichni brečeli a podezdřívavě se dívali na ty lidi kolem, dýchali jsme vzduch a pomalu si zvykali na to, že už nejsme rybky a neplavem u maminky v bříšku. Ale přesně v ten okamžik, jsme si taky uvědomovali, jak důležité je zapadnout a to nám zničilo nejmenší poznání originality.

Přispůsobit se, to jediné je vrahem. No jo, ale nenosit trendy á lá nejnovější "bárbínkovské hadříky" je přeci out a ne originální. (Aha, asi ve světě těch fiflenek nemáš co dělat Semi). Svět je tak nespravedlivej. Ehm. Ano, už mlčím. Jo, kam dojdou moje články jestli budu kritizovat tenhle svět, tuhle mládež a to kam to s ní spěje ? Možná nikam, protože i tohle přastává být originální. A co, tak si na hlavu rozklepnu vajíčko, hodím to na "fejsbůůček" a napíšu tam :"Neřeš mě, stejně mě nezajímáš. MucQ." a při prvním špatném komentu se rozbrečím.

Né, vůbec se nenavážím do těch slečen, jež tráví hodiny před zrcadlem a maskují svoji tvář, aby vypadali jako panenky Barbie a sami si říkají, jak jsou originální. Klidni se Semi Lee, tohle ti za tvé rozpáleně čevené tvářičky nestojí. Do háje. Chci aby po zeměkouli chodili všichni s papírovýma pytlýkama na hlavě, při čemž, by si tam každý něco namaloval, oči a tak. Dětinský. Taky bych chtěla dát volnost gumovým medvídkům, ale to je trochu od někud jinud.

Brzdi, už se moc rozepisuješ Semi Lee, kdo myslíš, že tuhle směs písmenek bude se zaujetím číst ?

Závěrem, abychom to nějak shrnuli. Nač být originálem, když tě stejně někdo okpíruje a ta tvoje originalita, se stává "originalitou". Je to jen o tom, že (až na pár jedinců) nikdo nemá svůj styl a já chci mít svůj styl. Jo, chtít můžu. Takže, karmínově rudé vlasy ( ano, ale já to chtěla dřív, než si to na vlasy napatlali ostatní, jen mi to máminka odmítala dovolit a na svém rozhodnutí stále - k mé smůle trvá ._.), černý malinkatý tunnel v uchu ( což mi nebude slušet, takže nic), vytetovaný anglický nápis na předloktí (prej až si budu vydělávat, ale ať si pak nestěžuju na svěšenou kůži) a svoji vlastní návrhářskou firmu( jo, chci být herečkou...poněkud velké sny mám), nebo aspoň plnej šatník od drop dead, sluchátka se spongebobem a conversky (ty botky rudé, už ale mám a miluju je). Aha, počkejte, to už taky není originální.

A při tom stačí, poznat samu sebe. Hodně štěstí. 

6 lidí ohodnotilo tento článek.

Komentáře

1 Eruvië Eruvië | Web | 11. května 2012 v 10:44 | Reagovat

hezky kousavé :)

2 shayleyw shayleyw | Web | 12. května 2012 v 0:52 | Reagovat

Kdyby těm holkám, které dávají na facebook  fotky a pod tím text, že jim je jedno, co si o nich ostatní myslí, to bylo doopravdy jedno, tak to tam ani nedávají. Ona dneska ta originalita je taková. Nevím. Nedá se to popsat. Líbí se mi originalita slova, osobnost a vlastní názor. Ale když jde do tuhého člověk většinou se přizpůsobí většině než aby vystoupil z davu.

3 yuu. yuu. | Web | 13. května 2012 v 0:08 | Reagovat

sem originální jak moje prdel:D
ještě ten den jsem se s mým bráchou stačila pohádat.:D

4 Netty Netty | 13. května 2012 v 17:01 | Reagovat

Jenže v originalitě nejde vůbec o to, jestli máš červený vlasy stejně jako xx dalších lidí. Každou barvu,ať si vymyslíš jakoukoli,na hlavě někdo bude mít.Ale přesto člověk-když chce-může být setsakramentsky originální ať už třeba s růžovou nebo blond hlavou:)

5 zamilovana-a-blba zamilovana-a-blba | 21. května 2012 v 15:37 | Reagovat

Moc dobře se to čte! Seš krutá :)))

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.