Únor 2011

Smysl života (básnička)

12. února 2011 v 12:38 | Semi Lee |  Write
Žijeme jen okamžikem  života, 
smyslem, jímž je jistota.
Opravdové snění?
Tak to snad už ani není.

Život si hold nenalinkuješ,
jen své síly přeceňuješ.
Máš cíl, ale neznáš směr,
jako kdyby, tě někdo změnit chtěl.

Činy, ke kterým jsme předurčeni, 
osudy lidí, z niž jsme vystrašeni.
Osoby, pro které má cenu žít, 
sny, které máme potřebu dosnít.

Smysl života, 
kde je nějaká ochota ?
Žij, jakoby to byl poslední den, 
Snij, jakoby to byl první sen.


hey

Pod zákrytem hvězd

6. února 2011 v 17:44 | Semi Lee |  Semi Lee
...aneb Co všechno jsem prožila a na co se chystám...

Zdravím, 

Lidé si pod noční oblohou můžou představit vše, pod pojmem noční obloha si,ale  většina vybaví jen hvězdy, což je škodadospělým dochází fantazie. Odmyslíte-li si z předešlé věty: jen (...hvězdy) můžete se řadit do skupiny : špetka fantazie. Ale co hlavního. Na toto téma jsem se rozepisovala už v tomto  článku. Který si můžete přečíst a přidat váš názor,komentář. At' nemluvím jen mimo téma, ve čtvrtek
jsem byla v divadle na muzikále Mary Poppins, Opravdová nádhera a s hvězdným obsazením. Alena Antalová ztvárnila hlavní roli, její herecký výkon jsme řádně ohodnotili potleskem, aplaus byl opravdu dlouhý a nepřetržitý.Z toho můžete vyvozovat,že to bylo dokonalé. ♥SUPERKALIFRADŽILISTIKEXPIJALIDÓZNÍ♥  to slovo, jenž provázelo tak 3/4 muzikálu bylo opravdu SUPERKALIFRADŽILISTIKEXPIJALIDÓZNÍ. Skvost. Toť trocha mého volného času.Ach proč si nemůžu odpustit časné "couvání" od tématu. Kdyby jsme mě mohli aspoň trochu pohopit...Možná jsem chtěla jen říct základem noční oblohy je hvězda, říká se, že když padá hvězda jedno srdce přestane bít, ovšem jak může jedna hvězda spadnout když třeba na ní stojí celé souhvězdí.Nemůže si jen tak dovolit přestat svítit. Nebo snad ano ? Co si o tom myslíte vy? Co si pod tímto pojmem přestavíte vy? Takže to asi vše, zničená po turnaji ve ♥Volleyballe♥ .Volleyball je pro mě něco jako noční obloha kouzelný a tak nevypočitatelný :)*
Nicméně, můžete říct, že se toto k tématu ani nehodí a proto tu je menší Photoshoot poskládaný z různých fotografií z mé tvorby.

**Tyto fotky jsou spíše z podvečera + západ slunce.

Hvězdy nad hlavou

2. února 2011 v 17:06 | Semi Lee |  Big World
Ach jak krásné, na tohle téma jde snad jen říct: ve fantazii se meze nekladou. Kolik z Vás si lehlo v létě na trávu a pozorovalo hvězdy? Kolik z Vás si v zimě zaklonili hlavu a pozorovali to tajemné kouzlo hvězd na noční obloze? Nespočetně. Záleží jen na Nás co si představíme. Klidně můžete poskládat letadlo nebo jen roztomilé kuře silou představivosti. To magično vás chytí a už nepustí. Budete okouzlení div Vám do očí nevtrhnou slzy. Je zajímavé, že se na hvězdy můžeme dívat kdykoliv.
Vezměte třeba tyto kontrasty:
          Rande × Rozchod
   Narození (někoho) × Smrt (někoho)   

To byl jen takový příklad, tenhle článek je v podstatě o kouzlu, kouzlu noční oblohy a hvězd nad hlavou, nad tisícem hlav. Nemusíte chodit na Caperfeeldovou kouzelnickou show, ty největší zázraky a kouzla, zahalená v tajemství máte nad hlavou, Toť noční obloha.

kecky
*Photo by me :)*