Říjen 2010

Fantasy = my world !

24. října 2010 v 14:10 | Semi Lee |  Big World
Nad tímhle článkem se chvíli přemýšlela , z toho hlediska jestli ho mám zařadit ddo rubriky Semi Lee (já , o mě...) nebo Big World (moje názory) , ale rozhodla jsem se pro Big World , protože tohle je jakýsi  názor na můj divnej ,ale přes to (pro mě) úžasnej svět . 

Fantasy ? Jsem celá já no , možná některé věci které vytnářím jsou až za hranice fantazie ,ale držme se toho že fantazie žádné hranice nemá :) Vem-te třaba povídky , autor v nich vyjadřuje (z většiny) svůj "malý , uzavřený" svět ! Je to kousek jeho , samého , vyobrazuje jak myslím , přemýšlí :) . Lépe řečeno , každý má svůj svět a můj je plný pořád ještě dětského myšlení , myslím že v mích čerstvích 13 (22.10.1997)letech je to celkem normální , mít dětské myšlení je ta nejlepší věc jakou kdy kdo může zažít a zažijí ji všichni , což je neuvěřitelně dobré :) ....Věř -te nebo ne , možná sem divná a můj sen stát se herečkou :) je celkem  ,no je celkem nepravdě-podobný , to nic nemění na tom , že si za svůj sen budu bojot ,al teď zpět , možná sem divná když si představuju ,když jedu v autobuse ,že mě snímají tisíce a jedna kamera :) z boku , ze stran , z vrchu , ze spoda ...znáte to :D v mé hlavě běží mluvený dialog o mém příběhu zatím co "kamery" zaznamenávají mé pohledy a různé věci :P  Je to dívné já vím ,ale prostě se to v mé mysli (hlavě) děje :P a v mé hlavě sem za velkou hereckou star ! :D Páni :) dokonce ani nevím ,jestli vás to zajímá ,ale co , už sem dlouho nepsala články ,ale to se změní ,už opravdu ! :) teď to s blogem myslím vážně a ne jen kvůli tomu ,že jsem  prošla "castingem" ►
Hunting for Talents , v kategorii ► povídky a pod. :D takže sem ráda a uvidíme :) Narazila jsem na to náhodou ,ale néé , zas odbočuju od tématu ► Fantasy..no asi jste to pochopili já svoji fantazií žiju !

fantasí

Hřbitov ? Jediné místo , kde jsme na věky !

11. října 2010 v 18:11 | Semi Lee |  Big World

Hřbitov , jediné místo kde jsme na věky a snad i vítáni !

Jen si to vem-te , opravdu si myslím , že to tak je ! Ačkoliv nevím zda jsme tam opravdu vítáni , ale i to je možné , hřbitovi jako takové se mi zdají fascinující ,ale řekněte sami . Na věky, samozdřejmě až po smrti jsme pořbeni v zemi , no teda já ještě ne ,ani se v nejbližší době se nechystám , no dokonce si to ani nepřeju :) ,ale jedno vím jistě , jak už sem řekla ať jdete na hřbitov darovat nějakou kytnu , zapálit svíčku a zavzpomínat si na někoho nebo  , ne tohle by vyznělo špatně . Ale vezměte na vědomí ,že svím způsobem na tom něco je , Na věky ? ste jen po smrti , tedy na hřbitobě , a kdo není na hřbitově vítán ?         ( krom živích vandalů ) Myslím , že včichni , mrtví nebo živý ...jak už v životě tak po smrti má člověk svoje vlastní místo na zemi.Abych vám nepřipadala jako "psychopat" ,kterému se líbí vášnivě hřbiovi a bez důvodu  , mám důvod proč se mi hřbitov zdá fascinující . Každý tedy až na pár bláznivých vyjímek jako jsem já si pod slovem hřbitov představí spoustu hrobů s křížemi a náhrobními kamenemy , kytkami a občasnými věnci s nápisem : Vzpomínáme ! Neberu vám to ,ale myslím , že je pod tím něco víc , možná se vám snažím jen zdělit jak myslím ,ale také jak si věci představuji a co pro mě znamenají . Ačkoliv hřbitov není věc , pojmenovala jsem ji tak. Ta věc která se mi zdá být fascinující,ale málokomu se líbí . Co by taky bylo na hřbitově hezkého ? Pro mě jednoznačně vzpomínky , žádný člověk na tomto svtětě nemůže být věčně ! Nastalo by přelidnění . Jak to ,že si na lidi ,které máme rádi a již nejsou mezi námi pamatujeme jen matně a mezi matné vzpomínky patří jen krásné věci ? Podle mě si to nechceme připustit , že ten člověk nám něco takového provedl a proto na něho raději vzpomínáme v odbrém . Fascinující mi přijdou stíny vrhající se na hroby :) Nejsem možná normální ,ale přijde mi že tohle má v sobě nejaké kouzlo , proč by taky nemělo ? Každá věc je kouzelná.

semi lee